Susisiekite su mumis +370 6860 6588 arba Parašykite mums

Apie mus

Apie įmonę

Įmonė ”MS Gurmanas” įsikūrė 1993 metais. Kompanija sukaupusi didelę patirtį mėsos perdirbimo srityje.
Pradinė įmonės veikla buvo orientuota į naminių gyvulių mėsos perdirbimą – dešrų ir kitų gaminių gamybą. Besivystant įmonės veiklai, ėmė plėstis asortimentas, į kurį buvo įtraukta ir nestandartinių gaminių, tai laukinių gyvūnų, tokių kaip elnias, briedis ir šernas, mėsa.
Vėliau buvo pradėta gaminti įvairius žvėrienos mėsos vyniotinius, karšto ir šalto rūkymo dešras, dešreles, keptus kumpius, keptus šernus ir kitus žvėris, kurie ypatingai tinka įvairiems pobūviams, puotoms ir iškilmėms, suteikia šventiniam stalui puošnumo ir iškilmingumo.
Įmonės gaminiai yra užsakomi bei plačiai žinomi už Lietuvos ribų. “Gurmano” produkcija yra itin vertinama įvairiose šalyse įsikūrūsių Lietuvos ambasadų, kuriose garbingi svečiai yra vaišinami “Gurmano” mėsos gaminiais.

Įmonės veiklos sistema

okybės ir veiklos sistema – Atsižvelgiant į bendrą ekonominę padėtį ir Lietuvos gyventojų perkamąją galią, mes siūlome produktus, atitinkančius kainos ir kokybės santykį.
“Nušlifuotas“ skonis – galime pasiūlyti per 70 skirtingų mėsos gaminių rūšių, kurių skonis buvo tobulintas diena iš dienos visą įmonės gyvavimo laiką. Šiuo metu naudojami receptai – viena iš didžiųjų įmonės sėkmės paslapčių.
Išskirtinumas – pateikiame platų asortimentą, kuriame yra ne tik tradiciniai kiaulienos ir jautienos gaminiai, bet taip pat ir žvėriena: elniena, šerniena, stirniena ir brėdiena.

Įmonės strategija
• Teikiame aukštos klasės produkciją, kuri yra pritaikyta įvairiam skoniui.
• Atsinaujiname ir įvedame naujus produktus į rinką. Tai leidžia mums atrasti naujų galimybių ir labiau pažinti vartotojų skonio reikalavimus.
• Siekiame plėstis ieškodami naujų partnerių bei pateikdami geriausius pasiūlymus.
• Siekiame užtikrinti vartotojų ir partnerių lojalumą, išlikdami lojalūs jiems.